Systemy do sprzedaży

Najistotniejszym zadaniem systemu Saturn300, jest sprawne zarządzanie procesami sprzedaży i komunikacji w salonie meblowym, a także automatyczna komunikacja pomiędzy podmiotami powiązanymi w branży meblowej (salon – producent – dostawca). Nieprzecenionym atutem Saturn300 jest możliwość dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb każdego producenta. Dzięki temu ma on szansę wyróżnić się wśród innych firm na rynku poprzez zastosowanie własnych pomysłów i rozwiązań usprawniających działanie danego przedsiębiorstwa.

Zaawansowany moduł komunikacyjny natychmiast powiadamia Klientów o etapie realizacji zamówień, co wzmacnia wizerunek firmy. W zależności od Klienta docelowego przedsiębiorstwo może wybierać metody komunikacji – od faxserwerów do powiadamiania poprzez sms. Elektroniczne połączenie z systemem Saturn300 pozwoliło na dostarczanie sprawdzonej informacji dla Klienta końcowego.

Zakładanie artykułu w standardowym systemie jest czasochłonne. W systemie Saturn300 ten sam proces zajmie znacznie mniej czasu. W standardowym systemie stworzenie 2 wyrobów w 60 tkaninach wymaga zdefiniowania aż 120 artykułów. Taka czynność przeciętnemu użytkownikowi zajmie aż 600 min. W systemie Saturn300 ta sama procedura wymaga założenia 62 artykułów i poświęcenia jej tylko 60 minut. Schemat działania poszczególnych funkcji (sprzedaż, wprowadzanie, tryb zwrotów oraz zamówienia) jest prosty i przejrzysty. W Saturn300 obowiązują wspólne skróty klawiszowe dla wszystkich działów.

 

Bez względu na to, czy firma handluje prostymi produktami, czy też produktami wymagającymi kompletacji, BLUEWARE dostosuje się do specyfiki firmy i proces rejestracji zamówień ograniczy do niezbędnego minimum. W trakcie rejestracji poinformuje o dostępnych towarach, wyliczy marże i poinformuje z jakich promocji wynika aktualna cena. Oczywiście jeżeli jest potrzeba, sprawdzi wolne stany magazynowe, zamówi produktu u dostawcy. Na bieżąco będzie informował Klientów na jakim etapie realizacji jest zamówienie.

Niezależnie od typu i wielkości posiadanego magazynu, BLUEWARE w każdej chwili pomoże ustalić stan magazynowy, ilość wolnych towarów na magazynie, rozliczyć partie magazynowe, sprawdzić rotację towarów i towary zalegające lub słaborotujące.

Cechy wyróżniające system BLUEWARE:

Kompletacja

  • Moduł przystosowany specjalnie do branży meblowej. Użycie tej funkcjonalności praktycznie od razu rozwiązuje kilka kluczowych problemów, z którymi borykają się przedsiębiorcy.
  • Dzięki modułowi wariantowości zdecydowanie zostaje zredukowana liczba artykułów w bazie danych, co polepsza skuteczność pracy działu obsługi zamówień.

Integracja ze stroną www

  • Dodatkowo połączenie z witryną internetową daje wręcz nieograniczone możliwości budowania zaawansowanych akcji promocyjnych i marketingowych.

Import

  • BLUEWARE daje także możliwość zaimportowania bazy danych bezpośrednio od producenta w zaledwie 1 minutę.