ITM Cloud

ITM CLOUD to lepsze wykorzystanie informacji

Chcąc skutecznie konkurować na większości rynków niezbędne jest efektywne wykorzystanie informacji. Korzystanie z wielu rozproszonych aplikacji jest trudne i pracochłonne. Coraz więcej firm skłania się do rozwiązań takich jak ITM Cloud, który usprawnia wewnętrzną komunikację, ułatwia dostęp do danych i aplikacji, a także pozwala na bardziej efektywne gromadzenie i wykorzystywanie wiedzy. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas rozwiązania będą niebawem uniwersalnym i naturalnym środowiskiem pracy w większości firm.

Karty katalogowe

beSmart to  narzędzie stworzone z myślą o wsparciu sprzedaży w salonach meblowych. beSmart jest niezastąpionym narzędziem dla sprzedawców w salonach meblowych jak również dla partnerów handlowych współpracujących z salonem – handlowcy, architekci. beSmart to oferta handlowa dostępna każdego miejsca, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. beSmart to możliwość pokazania online całej oferty handlowej salonu meblowego.

beQuick to zarządzanie wydrukami kart produktu. Szybkość, jakość obrazu, niskie nakłady i doskonała cena. beQuick to proste, niedrogie i profesjonalne drukowanie. Wspaniała jakość obrazu. Niezwykła szybkość drukowania. Obsługa materiałów w wielu formatach oraz w różnej gramaturze. 5 serwerów druku do zaawansowanej kontroli  koloru i zarządzania dokumentami. Aplikacja umożliwiająca tworzenie broszur. beQuick to najnowsza technologia VCSEL z 32 wiązkowym laserem. Wydruk w rozdzielczości 2400 x 2400 dpi. Doskonałe odtworzenie najdrobniejszych szczegółów. Jednolitość koloru i możliwości zarządzania kolorem dzięki tonerowi Xerox Emulsion Aggregation High Gloss.