Saturn White Tiger

Jak wprowadzić przedsiębiorstwo na ścieżkę ciągłego doskonalenia?

Edycja systemu ERP – Saturn na rok 2013 została poświęcona Białemu Tygrysowi ze względu na jego unikatowy charakter oraz nietypowe cechy. Tak jak biały tygrys, tak również Saturn został wyposażony w jedyne w swoim rodzaju funkcjonalności.
Cytat
Wszystko powinno zostać uproszczone tak bardzo, jak to tylko możliwe, ale nie bardziej."
Albert Einstein

Wariantowość

Saturn potrafi zarządzać wariantami złożonymi, dzięki czemu technolodzy mają do dyspozycji potężne narzędzie, które znakomicie upraszcza zarządzanie zróżnicowaną produkcją. Od dziś nie ma już konieczności wyliczania norm zużycia na kleje, farby, lakiery, kołki, zszywki, okleiny, obrzeża itd. Wystarczy zdefiniować odpowiedni wzór i podpiąć do normy materiałowej.
Dodatkowo można zróżnicować zużycie w zależności od wielu innych parametrów i uzależnić je np. od kraju i przeznaczenia.
Cytat
Nie ma zgoła pewności tam, gdzie nie można zastosować jednej z nauk matematycznych, lub tych, które związane są z matematyką."
Leonardo da Vinci

Algorytmy VINCI:

Wyspecjalizowane algorytmy optymalizacyjne powstały dzięki połączeniu algorytmów matematycznych z systemem komunikacyjnym nad którym czuwa legendarna filozofia produkcji Kanban Kanban: Rodzaj sygnału (najczęściej w postaci karty, tabliczki lub informacji elektronicznej), który przekazuje upoważnienie lub instrukcje dla procesu poprzedzającego do rozpoczęcia wytwarzania lub przemieszczenia wyrobów w procesie produkcyjnym. Jest podstawowym narzędziem wykorzystywanym dla stworzenia i utrzymania systemu ssącego.

Więcej
.

Zastosowanie:

zarządzanie: resztkami tkanin, krojownią, lakiernią, szwalnią, czy obróbką drewna
stosowane do zarządzania produkcją w przedsiębiorstwach, w których istnieje duża różnorodności produkcji, ograniczone magazyny i małe bufory pomiędzy poszczególnymi maszynami. Vinci otrzymuje na bieżąco informacje o przebiegu procesu i w przypadku wystąpienia jakichkolwiek zakłóceń analizuje je i odpowiednio reaguje - niepowtarzalne narzędzie dla kierowników produkcji
realizacja procesu planowania w 100 sekund! dzięki VINCI
Podział ten uwzględnia możliwości produkcyjne wydziałów oraz umiejętności pracowników, dzięki czemu każdy otrzymuje takie zadanie, które przez niego zostanie wykonane najlepiej i najszybciej. Podział taki zapewnia minimalne ryzyko popełnienia błędu i jednocześnie najwyższą jakość wykonanego produktu.
rozdzielenie prac na kooperantów
Jeśli w danym momencie fabryka nie ma mocy produkcyjnej odpowiadającej złożonym zamówieniom, to odpowiednie zlecenia rozdzielane są automatycznie na zewnętrznych zleceniobiorców. Dzięki temu zminimalizowana zostaje możliwość opóźnień w wykonaniu zamówienia.
Kontakt
ITM Sp. z o.o.
Wawrzyczka 13
10-762 Olsztyn

tel. +48 22 100 66 55
fax 22 100 32 09

itm@itm.com.pl
Dane rejestrowe:
NIP: 739-28-54-679
Regon: 510663071
KRS: 0000053744