ERP - Saturn

ERP – Saturn to inteligentny system zarządzania produkcją gniazdową Produkcja gniazdowa: (nietypowa, niepowtarzalna, nieustabilizowana, zmiennoseryjna).

Połączona w sieć produkcja umożliwia optymalny przebieg procesów. Dzięki nadrzędnemu, inteligentnemu systemowi zarządzania, informacja trafia tam, gdzie powinna, a planowanie, produkcja oraz przepływ materiału są ze sobą doskonale połączone.
System stworzony do szeroko pojętego zarządzania produkcją, która zapewnia pełną integrację procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, począwszy od zaopatrzenia, poprzez obsługę zamówień klientów i ich planowanie (produkcja i spedycja), zarządzanie technologią i magazynami, na sprzedaży kończąc.
Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o specyficznych wymaganiach produkcji i dystrybucji artykułów wariantowych. Opiera się ono na nowoczesnych systemach zarządzania procesem produkcji: ERP ERP (Enterprise Resource Planning, ang. planowanie zasobów przedsiębiorstwa). metoda efektywnego planowania zarządzania całością zasobów przedsiębiorstwa. Jest to też określenie systemów informatycznych służących wspomaganiu zarządzania przedsiębiorstwem lub współdziałania grupy współpracujących ze sobą przedsiębiorstw, poprzez gromadzenie danych oraz umożliwienie wykonywania operacji na zebranych danych. Wspomaganie to może obejmować wszystkie lub część szczebli zarządzania i ułatwia optymalizację wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa oraz zachodzących w nim procesów. (Enterprise Resource Planning), Lean Production Lean Production: (ang. szczupła, chuda produkcja) to jedna z najbardziej skutecznych metod zarządzania produkcją, która została opracowana i po raz pierwszy użyta w japońskiej firmie Toyota Motors Company.

więcej
(ang. szczupła, chuda produkcja) oraz Produkcja 4.0. Produkcja 4.0: Jest to model przyszłego rozwoju produkcji przemysłowej. Człowiek, maszyna i sam produkt łączą się w inteligentną i samodzielną sieć.

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom SATURNA pokażemy, jak za pomocą automatyki i odpowiedniego oprogramowania zagwarantować sprawny przepływ materiału oraz informacji w Twoim przedsiębiorstwie.

ITM ERP – Saturn tworzy kompleksowe rozwiązania biznesowe, począwszy od części marketingowej i handlowej, poprzez produkcję, aż do sprzedaży i obsługi gwarancyjnej. System umożliwia zarządzanie relacjami z Klientem i stanowi wsparcie działu handlowego i logistycznego przedsiębiorstwa. Program może być łatwo dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta - jest szyty na miarę, dzięki zastosowaniu wariantowej struktury artykułu.

ERP – Saturn to najlepsze rozwiązanie w Twoim zakładzie produkcyjnym.

Zobacz funkcjonalność

Cechy wyróżniające system Saturn

Wersje oprogramowania

Saturn White Tiger

Saturn – new edition
Cytat
Nie ma wartości równej wartości czasu."
Johann Wolfgang von Goethe
Kontakt
ITM Sp. z o.o.
Wawrzyczka 13
10-762 Olsztyn

tel. +48 22 100 66 55
fax 22 100 32 09

itm@itm.com.pl
Dane rejestrowe:
NIP: 739-28-54-679
Regon: 510663071
KRS: 0000053744