Audyt Lean Management

Głównym obszarem działań jest stworzenie i implementacja strategii ciągłego doskonalenia.

Przeprowadzamy audyty pozwalające określić poziom zaawansowania obecnych metod zarządzania i opracowujemy plan wdrożenia usprawnień.
Celem audytu jest wskazanie obszarów, których zmiana i usprawnienie wpłyną znacząco na rozwój przedsiębiorstwa oraz umożliwią osiąganie lepszych efektów.

Nasi specjaliści realizujący audyt to osoby posiadające bogate doświadczenie z dziedziny zarządzania produkcją, Lean Management Lean Management: „szczupłe, odchudzone zarządzanie”. Koncepcja zarządzania przedsiębiorstwem, która rozwinela się w oparciu o zasady i narzędzia Toyota Production System (TPS). oraz organizacji pracy, które zdobyli w największych i najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych w kraju i zagranicą, a które wprowadzały szereg zmian i usprawnień na etapie restrukturyzacji, czy rozwoju.
Jeśli nie masz pojęcia o diamentach, poznaj jubilera."
Warren Buffett

KORZYŚCI Z AUDYTU:

  • dokładny przegląd i wnioski dotyczące wszystkich procesów zachodzących w zakładach produkcyjnych;

  • propozycje optymalizacji oraz zmian, które nie wymagają dużych nakładów pracy i środków, a pozwolą na znaczną poprawę efektywności;

  • możliwość wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań w obszarach produkcji, a także administracji zakładu produkcyjnego.

Realizacja audytu trwa, w zależności od zakresu, około 3 tygodni.

W tym czasie dokonywany jest dogłębny przegląd dokumentacji, przeprowadzona zostaje obserwacja i analiza procesów oraz bieżąca konsultacja wniosków z kadrą zarządzającą.

Audyt kończy się przedstawieniem raportu oraz prezentacją wniosków, proponowanych działań usprawniających wraz z opisem przebiegu ich wdrożenia.

Umów się na prezentację
Kontakt
ITM Sp. z o.o.
Wawrzyczka 13
10-762 Olsztyn

tel. +48 22 100 66 55
fax 22 100 32 09

itm@itm.com.pl
Dane rejestrowe:
NIP: 739-28-54-679
Regon: 510663071
KRS: 0000053744