Who is who
Dariusz Racz
Dariusz Racz
President
dariusz.racz@itm.com.pl
tel. +48 604 903 603
skype: itm.dariusz.racz
Katarzyna Markwart
Key Account Manager
katarzyna.markwart@itm.com.pl
tel. +48 604 149 569
skype: itm.katarzyna.markwart
Natalia Wierzbicka
Key Account Manager
natalia.wierzbicka@itm.com.pl
tel. +48 660 766 078
skype: itm.natalia.wierzbicka
Małgorzata Jakubowska
Key Account Manager
malgorzata.jakubowska@itm.com.pl
tel. +48 602 317 440
skype: itm.malgorzata.jakubowska
Jesteśmy pełnym energii zespołem ambitnych ludzi, myślimy, jak stworzyć najlepsze, dedykowane rozwiązania dla Ciebie."
ITM Team
Sylwia Mordwa
Account Manager
sylwia.mordwa@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.sylwia.mordwa
Maciej Jachnowicz
Account Manager
maciej.jachnowicz@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.maciej.jachnowicz
Edyta Bartosek
Account Manager
edyta.bartosek@itm.com.pl
tel. +48 602 317 321
skype: live:edyta.bartosek
Radosław Szuszczewicz
Sales Manager
radek.szuszczewicz@itm.com.pl
tel. +48 602 317 248
skype: itm.radek.szuszczewicz
Lidia Racz
Financial Manager
lidia.racz@itm.com.pl
tel. +48 604 149 588
skype: itm.lidia.racz
Aneta Jakubowska
Operations Manager
aneta.jakubowska@itm.com.pl
tel. +48 668 493 419
skype: itm.aneta.jakubowska
Anna Bączkowska
User Interface Designer
anna.baczkowska@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.anna.baczkowska
Łukasz Pajka
IT Manager
lukasz.pajka@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.lukasz.pajka
Piotr Jakubowski
Software Development Manager
piotr.jakubowski@itm.com.pl
tel. +48 791 234 984
skype: itm.piotr.jakubowski
Karol Kalisz
Senior Programmer
karol.kalisz@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.karol.kalisz
Paweł Sulżycki
Senior Programmer
pawel.sulzycki@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.pawel.sulzycki
Kamil Zbyszyński
Senior Programmer
kamil.zbyszynski@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.kamil.zbyszynski
Adam Zieliński
Senior Programmer
adam.zielinski@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.adam.zielinski
Radosław Jerzak
Senior Programmer
radoslaw.jerzak@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.radoslaw.jerzak
Wojciech Bartoszewicz
Programmer
wojtek.bartoszewicz@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.wojciech.bartoszewicz
Jakub Barzdo
Programmer
jakub.barzdo@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: itm.jakub.barzdo
Kacper Jankowski
Programmer
kacper.jankowski@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: live:kacper.jankowski_6
Sebastian Zalewski
Programmer
sebastian.zalewski@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype: live:zalewski.sebastian1
Tomasz Krzywicki
Programmer
tomasz.krzywicki@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype:
Piotr Domański
Lean Production Consultant
piotr.domanski@itm.com.pl
tel. +48 22 100 66 55
skype:
Kontakt
ITM Sp. z o.o.
Wawrzyczka 13
10-762 Olsztyn

tel. +48 22 100 66 55
fax 22 100 32 09

itm@itm.com.pl
Dane rejestrowe:
NIP: 739-28-54-679
Regon: 510663071
KRS: 0000053744