Wdrożenia

lfm

Wiesław Szczepański
Wiceprezes Zarządu

W 2002 roku Lubuskie Fabryki Mebli S.A w Świebodzinie zaczęły poszukiwać programu do sterowania procesami produkcyjnymi. Przetestowaliśmy wiele programów. Pomimo tego, że był to program nowy, wybór padł na program SATURN z firmy ITM z Olsztyna. Po siedmiu latach jego eksploatacji z satysfakcją musimy stwierdzić, że dokonany wybór był bardzo dobry. Jego cechy, takie jak między innymi wariantowość to jest to, co czyni ten program wyjątkowym i chyba jedynym, który uwzględnia wszystkie potrzeby związane z produkcją mebli tapicerowanych. Ponadto poszczególne moduły SATURNA pozwalają na precyzyjne nadzorowanie gospodarki materiałowej, przesyłanie danych do systemów finansowych i płacowych, a co najważniejsze – precyzyjne zaplanowanie i nadzorowanie poszczególnych procesów produkcyjnych. I co jeszcze ważne – przez cały okres eksploatacji tego programu współpraca z firmą ITM w zakresie obsługi serwisowej
i poserwisowej przebiega w sposób wzorcowy. Świadomie i z pełnym przekonaniem o jakości tego programu oraz obsługi polecamy ten program innym producentom mebli, a zwłaszcza mebli tapicerowanych.

Radosław Szuszczewicz
Sales Manager ITM

Wdrożenie systemu ERP to skomplikowany proces, który wymaga współpracy pomiędzy osobą wdrażającą a użytkownikami. W Lubuskich Fabrykach Mebli proces ten przebiegł sprawnie dzięki wykwalifikowanej kadrze LFM. Szybko wdrożyliśmy wszystkie rozwiązania, które pozwoliły w sposób całościowy objąć systemem informatycznym działalność firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *