Wdrożenia

Comfort Collection

Zbigniew Malinowski
Prezes zarządu

Decyzja o wyborze systemu sterującego produkcją jest istotna dla każdego przedsiębiorcy. Od niej zależy sprawność i efektywność działania fabryki. Dlatego dobrze zapoznaliśmy się z dostępną na rynku ofertą systemów ERP. Świadomie zdecydowaliśmy się na Saturna olsztyńskiej frmy ITM. Jego kierunkowe sterowanie produkcją mebli oraz wszystkie funkcje precyzyjnie obsługujące naszą branżę sprawiły, że jesteśmy usatysfakcjonowani dokonanym wyborem. Funkcją
wyróżniającą Saturna jest organizacja wariantów, która obok wielopoziomowych kalkulacji, modułów komunikacyjnych oraz automatyzacji procesów wyróżnia ten system pośród innych znanych nam rozwiązań. Już dwa lata korzystamy z systemu Saturn i możemy polecić go innym producentom.

Grzegorz Niedźwiedzki
Dyrektor zakładu

Współpracę z firmą ITM Sp. z o. o. nawiązaliśmy w 2009 roku, kiedy rozpoczęliśmy wdrażanie systemu Saturn. System ten zapewnił nam wszystkie korzyści, jakie wynikają z dobrze zaplanowanej i wykonanej platformy sterującej produkcją mebli. Poszczególne moduły Saturna pozwalają precyzyjnie nadzorować każdy etap produkcji mebla, umożliwiają zarządzanie gospodarką materiałową oraz procesami realizacji zamówienia wraz z określaniem zapotrzebowania materiałowego. Równie istotna okazała się współpraca z pracownikami firmy. Zespół ITM to dobrze wyszkoleni programiści i świetnie przygotowani wdrożeniowcy. Dlatego po dwuletniej współpracy z firmą ITM oraz użytkowaniu systemu Saturn świadomie chcielibyśmy polecić ten produkt innym producentom mebli.

Radosław Szuszczewicz
Sales Manager ITM

Użytkownikiem naszego systemu są fabryki meblowe, jednak w każdej z nich proces produkcyjny wygląda zupełnie inaczej. Determinuje to inne rozwiązania, nie tylko ze strony systemu, ale również podejście do samego wdrożenia. W przypadku wdrożenia w Comfort Collection staraliśmy się również na dobór tych rozwiązań, które odpowiadają specyfice firmy, jak też są gwarancją sprawnego funkcjonowania fabryki w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *